prvident banner

Greitas kreditas internetu iš Kreditus

Palyginikte kelių įmonių teikiamus greituosius vartojimo kreditus ir išsirinkite Jums priimtiniausią variantą. Žemiau rasite populiariausias Lietuvoje veiklą vykdančias greitųjų kreditų bendroves ir trumpą aprašymą apie jų teikiamas paslaugas. Norėdami gauti kreditą ar paskolą, spauskite mygtuką "gauti kreditą". Kreditus.lt lankytojai gali rinktis jiems labiausiai tinkamą greitų kreditų įmonę, atsižvelgiant į suteikiamo kredito terminą bei reikalingos paskolos sumą. Greitieji kreditai internetu nuo 50€ iki 10000€ per 15 minučių.

moment-credit-logo   

Kreditai: nuo 50 iki 3000 eurų.
Terminas iki: 24 mėnesių.     
Pirmas kreditas 1 mėnesiui nieko nekainuoja.      

gauti-mygtukas

tarpas

feratum

Paskolos dydis: 20 - 1000 €.
Ilgiausias laikotarpis: 15 mėn.
Pirmas kreditas nemokamai! 
Pirmas kreditas iki 500 €

gauti    

Detaliau apie Ferratum

tarpas

bigbank    Kreditai: nuo 300 iki 10000 €.
Maksimalus terminas: 5 metų.
Didžiausia kredito suma!                            
gauti-mygtukas
Daugiau apie BigBank

tarpas

smspinigai logo    

Kreditai: nuo 50 iki 700 €.
Maksimalus terminas: 12 mėnesių.
Pirmas kreditas iki 700 € nemokamai.  

gauti-mygtukas

Daugiau apie SMSpinigai

tarpas

provident naujas logo  

Kreditai: nuo 100 iki 2100 eurų.
Max terminas: 90 savaičių.
Paskolos suteikiamos ir grynais pinigais.           

gauti-mygtukas

 

tarpas

creditstar              

Kreditai: nuo 100 iki 2000 eurų.
Max terminas: 2 metai.
Pirmas kreditas iki 600 .                      

gauti-mygtukas

Daugiau informacijos apie bendrovę

tarpas

vivus Paskolos dydis: nuo 250 iki 5000 litų.
Max Terminas iki: 24 mėnesių.
Akcija - pradėk mokėti po 3 mėn.
Pirma paskola iki 60 d. nemokamai       
gauti-mygtukas
Dataliau apie UAB "Credit service"

tarpas

mano paskola png       Paskolos dydis: nuo 300 iki 10 000 €
Maksimalus terminas: 5 metai. 
Teikiamas kredito refinansavimas.     
gauti-mygtukas

tarpas

Greitas kreditas suteikiamas asmenims nuo 18 metų (kai kuriais atvejais nuo 20 metų) iki 70 metų amžiaus, Lietuvos Respublikos piliečiams ir užseniečiams, turintiems leidimą nuolatos gyventi ir dirbti LR teritorijoje. Atskirais atvejais kreditorius gali nurodyti skirtingus reikalavimus dėl greito kredito internetu suteikimo.

Prieš kreipiantis dėl kredito įsitikinkite, kad bendrovė perveda lėšas į Jūsų naudojamo komercinio banko sąskaitą. Kai kurios bendrovės pinigus perveda tik į tris didžiausius Lietuvoje veikiančius komercinius bankus. Asmens tapatybės patvirtinimui gali būti reikalingas ir kontaktinis telefono numeris.

Greitieji kreditai suteikiami asmenims, kurie neturi pradelstų finansinių įsipareigojimų.

Kreditus.lt neteikia jokių finansinių paslaugų, svetainė yra tarpininkas tarp kreditoriaus ir debitoriaus. Jei šioje interneto svetainėje yra publikuojama informacija neatitinkanti tikrovės, tai laikytina spaudos klaida. Maloniai prašome informuoti apie pastebėtus netikslumus elektroniniu paštu info(eta)kreditus.lt. Dėkojame už supratingumą.

Ieškote kredito, kad įgyvendintumėte seną svajonę?

Parduotuvės vitrinoje kasdieniame Jūsų kelyje vis vilioja koks nors pirkinys, kurio tikrai trokštate, jis praverstų Jūsų buityje, tačiau vis pritrūksta valios jam susitaupyti? Pakeisti situaciją gali nedidelė vartojimo paskola, kuri privers Jus šiek tiek taupyti, o išsvajotąjį daiktą gausite iš karto.

Skolintis išsvajotiems pirkiniams nėra blogas pasirinkimas, jei esate tikri, kad turėsite pakankamai pajamų paskolos įmokos mokėti. Priešingu atveju galite susidurti su šiokiomis tokiomis finansinėmis problemomis, kurios greitu metu sukelia ir kitokių papildomų rūpesčių. Tad šiek tiek papildomo laiko skirto savo situacijos įvertinimui gali padėti išvengti nemenkų problemų.

Ieškant tinkamo paskolos davėjo atkreipkite dėmesį ne tik į įmokų dydį, kuris dažnai yra vienas svarbiausių rodiklių besiskolinantiesiems. Mažesnės įmokos gali ir apgauti, pavyzdžiui, 50 eurų įmoka kas mėnesį 10 mėnesių iš eilės yra kur kas naudingiau nei 45 eurų mėnesinė įmoka vienerių metų laikotarpiui. Mėnesinės įmokos skirtumas vos 5 eurai (10 proc.), o per du mėnesiu permokama kelis kartus tiek. Taigi, reikia skaičiuoti ne mėnesio įmoką, o galutinę sumokamą sumą. Žinoma, skolinamasi tam, kad kuo mažiau pirkinys pasijustų, todėl skirtumas imti paskolą metams ar dvejiems yra labai didelis, tuo tarpu keli mėnesiai iš pažiūros gali nieko ir nekeisti, o sutaupyti galima nemenkai.

Žvelgiant iš finansinės pusės, akivaizdu, kad geriausia yra nesiskolinti, o mėginti sutaupyti. Deja, toks metodas įmanomas tik esant ypač atkakliems, o be to, pirkinys bus įmanomas tik po kurio laiko, kuomet turėsite sukaupę norimą sumą, tad paskolos yra patrauklesnis būdas, leidžiantis džiaugtis savo norimu pirkiniu čia ir dabar.

Norams nugalėjus ir paėmus greitąjį kreditą savo svajonių pirkiniui, prieš tai įvertinus savo finansus, turėtumėte pagerinti savo buitį, paįvairinti kasdienybę ar pakelti nuotaiką, nudžiuginti artimą, todėl galima sakyti, kad paskolos paėmimas tinkamiems pirkiniams yra naudingas ne tiek finansiškai, kiek morališkai.

Ieškodami sau tinkamos paskolos peržvelkite kaip įmanoma daugiau skirtingų pasiūlymų, kad galėtumėte rasti tikrai vertą dėmesio ir naudingą paskolą, kuri pernelyg nepabrangintų Jūsų pirkinio, nereikalautų susiveržti diržų tiek, kad neužtektų pinigų kitiems būtiniems pirkiniams, o taip pat, kad įmokos netaptų tokia našta, kuriai spręsti būtų reikalingas paskolos perfinansavimas.

Anksčiau susidūrę su paskolomis puikiai supranta, koks svarbus įsipareigojimas tai yra. Tuo tarpu pirmą kartą besiskolinantys asmenys dažnai į paskolą žiūri ne taip atsakingai, neįvertina, kad tai gali stipriai apsunkinti jų kasdienybę, o netinkamai vykdomi ar visai nevykdomi įsipareigojimai sukelia dideles problemas, kurių pasekmės juntamos ir vėlesniu laiku, pavyzdžiui, sumanius pasiskolinti būstui ar netgi pradedant savo individualią veiklą ir siekiant sudaryti ilgalaikes finansines sutartis.

Mūsu partnerių išduodami greitieji kreditai 4.75 remiantis 218 klientų vertinimu.

Kontaktai

UAB "Potissimus". El. Paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Tel. nr. +370 684 97070. Mainų g. 8-402 kabinetas, Klaipėda. Potissimus.lt

minipaskola.lt
creditstar
sms pinigai